Omega Seamaster Professional Chronometer Saat Tamiri – Omega 1120 Kalibre

0

Omega nın efsane modellerinden Omega Seamaster Professional Chronometer modeli bugüne kadar daha önce bakım işlemi görmediği için geri kalma ve durma şikayetiyle servisimize gelmiştir.

Omega 1120 Kalibreli mekanizmaya sahip Omega Seamaster Professional 007 modelin mekanizması bakım işlemi için tüm parçalarına ayrıldıktan sonra özel solüsyonlarla temizlenerek gerekli noktalarda özel isviçre üretimi yağlar ile yağlama işlemleri yapılmıştır.

Mekanik bir saatte en önemli işlemlerden birisi yağlama aşamasıdır. Bilinçsizce yapılacak bir işlem saatin belli bir süre sonra düzensiz çalışmasına hatta tamamen durmasına yol açacaktır. Otomatik ve diğer mekanizmalarda asla her noktaya yağlama işlemi uygulanmaz. Fabrikanın belirlediği noktalarda yine fabrikanın belirlediği ölçülerde yağlama işlemi yapılması gerekmektedir.

Omega Seamaster Professional saat bakım, onarım ve yağlama işlemlerinden sonra saatin mekanizmasına özel Mekanik Saat Ayar Makinesi ile kalibrasyon işlemi uygulanarak fabrikanın belirlemiş olduğu toleranslarda saatin günlük hassas değerlere ulaşması sağlanmıştır.

Omega Seamaster Professional otomatik saat tamiri ve bakım işlemi için bizimle iletişime geçerek detay ve fiyat bilgisi alabilirsiniz.


Omega Seamaster Professional Chronometer Saat Tamiri – Omega 1120 Kalibre

Bir yanıt yazın