Citizen Eco Drive El Yapımı Özel Saat Kayışı

0

Saat kullanıcılarının en çok dertlendiği durumlardan birisi saatin kayışının zamanla deforme olmasının yanında artık servisinde bulunmaması. Her markaya ait yüzlerce model olduğundan bazen distribütörler stokta aynı üründen bulunduramıyor ya da artık o modele ait yedek parça üretimi durdurulmuş oluyor. Böyle bir durumda çözüm olarak el yapımı saat kayışı üretilebildiğinden bir çok saat kullanıcısı maalesef haberdar değil.

Resimlerde de görüldüğü  Citizen Eko Drive saat için kayış bulamayan müşterimize özel el yapımı saat kayışı üretilerek birebir aynı kayıştan imal edilmiştir. Citizen gibi bazı markalar Türkiye distribütörlüğünü bırakınca maalesef saat kullanıcıları yedek parça temin etmekte zorlanıyor.

Özel el yapım saat kayışları her zaman orijinalinden daha sağlam olmaktadır. Bunun en önemli sebebi seri üretimden ziyade elde dikkatlice yapıldığı için orijinalindeki zayıf noktalar ve hatalara dikkat edilerek daha güçlendirilmiş bir ürün ortaya çıkıyor. Orijinalinde güçlendirilmemiş noktalar özel ekipman ve malzemelerle güçlendirilerek saat kayışının daha uzun süre dayanmasını sağlamaktadır.

Özel el yapımı saat kayışlarında ayrıca istenilen desen ve renk tercihide bulunmaktadır. Saatin orijinal kayışının dışına çıkarak istediğiniz tarzda ve modelde istediğiniz renk uygulanarak kendi tarzınıza uygun saat kayışıda imal edilmektedir. Yine aynı şekilde saat kayışının dikiş renkleride tercih olarak seçilebilmektedir.

Saatinize ait orijinal kayış bulamıyorsanız ya da tarzınıza uygun saat kayışı arıyorsanız özel el yapımı saat kayışları için whatsapp üzerinden bizimle iletişime geçerek detay ve fiyat bilgisi alabilirsiniz. 

Bir yanıt yazın