Seiko Ananta Saat Tamiri – Seiko 8R28 Kalibre

0

Seiko Ananta Saat Tamiri – Seiko 8R28 Kalibre – Seiko Ananta SRQ005J1 Saat Tamiri

Seiko markasının üst düzey Otomatik Saatleri serisinden olan ve kronometre özelliğine sahip Seiko Ananta SRQ005J1 modeli servisimize gelmeden önce işin ehli olmayan birçok tamircide kurcalanmış ve maalesef saatin birçok parçası deforme olmuş. Geri kalma şikayeti olan Saatin mekanizmasına uygulanan bilinçsiz işlemler sebebiyle çalışan saat hareket etmez hale getirilmiş.

Seiko Ananta saatin iki katmanlı mekanizması tüm parçalarına sökülüp revizyon işlemlerinden geçirilerek özel solüsyonlarla temizlenmiş ve montaj aşamasında önemli noktalarda gerekli yağlama işlemleri yapılmıştır.

Seiko Ananta saatin mekanizmasıda bulunan çalışır bölümü ve kronometre bölümündeki parçalar tek tek incelenerek sorunlu parçalar özel uğraşlar sonucunda düzeltilmiştir. Saatin çalışmasına ilerde sorun çıkarabilecek parçalar orijinali ile değiştirilerek saat tekrar ilk günkü gibi çalışır hale getirilmiştir

Seiko Ananta saat tamiri ve diğer Seiko saat tamiri işlemlerini için bizimle iletişime geçerek detay ve fiyat bilgisi alabilirisiniz.

Bir yanıt yazın