Nacar Moonphase Triple Date Saat Yenileme İşlemi

0

Nacar Moonphase Triple Date Saat Yenileme İşlemi

Nacar Saat markasının üretmiş olduğu ve Nacar Moonphase Triple Date model olarak geçen Vintage Saat kategorisindeki antika değerindeki saatin zamanla kadranında ve kasasında oluşan eskimeler ve deformasyonlar özel çalışmalar sonucunda onarılarak / yenilenerek saat daha güzel yeni bir görünüm kazandırılmıştır.

Nacar saatin kadranında oluşan deformasyonlar için saatin kadranı mekanizmadan ayrılıp üzerindeki eski baskı tamamen silinip temizlendikten sonra özel ekipmanlar ile saatin kadranının orijinal baskısı tekrar oluşturularak saatin kadranına işlenmiştir. Nacar mehtaplı ve üç takvimli özelliğe sahip kadran yenilenerek ilk günkü orijinal görüntüsüne kavuşturulmuştur.

Nacar saatin kasasında oluşan kararmalar, deformasyonlar ve çizikler polisaj işlemiyle giderilerek eski altın kaplama görüntüsüne kavuşturulmuştur.

Nacar saat kadran yenileme ve polisaj işleminden sonra saatin mekanizmasıda bakım işlemine alınarak tüm parçaları temizlik ve revizyon işlemlerinden geçirilip saatin mekanizmasının düzenli çalışması sağlanmıştır.

Nacar saat tamiri, nacar saat kadranı yenileme ve nacar saat polisaj işlemleri için bizimle iletişime geçerek detay ve fiyat bilgisi alabilirsiniz.

 

Bir yanıt yazın