Guess Collection saat markasının çıkarmış olduğu ve çıktığı dönem Paşa Modeli olarak adlandırılan unisex modeli bay ve bayan kullanıcılar tarafından çok tercih edilerek döneminin modası olmuş ve kasası farklı modifikasyonlarla üretilerek farklı tarzlarda sunulmuştur. Saat orta kasa bir ölçüde yeni bir tarz olduğundan bay ve bayan kullanıcılar tarafından çok tercih edilmiştir.

Bazı kullanıcılar tarafından hala popüler olan bu modeli kullanıcısı saati ikinci el alıp yeniletmek istediğini bize belirtti. Eğer çizikler giderilerek ilk günkü halini alabilecekse ona göre alacağını söyleyince bizde kendisine en iyi sonucu alabileceğini belirttik.

Aşağıdaki resimlerde de görüldüğü üzere saatin kasasındaki ve kordonundaki tüm çizikler giderilerek polisaj işlemiyle saat ilk günki gibi sıfır bir görünüme kavuşmuştur.

Saatlerinizin çiziklerinden kurtulmak ve ilk günki görüntüsüne kavuşmak istiyorsanız bizimle iletişime geçerek saat çiziklerinin silinmesi ve polisaj işlemleriyle alakalı detay ve fiyat bilgisi alabilirsiniz

 

Bir yanıt yazın