Citizen Promaster Nighthawk Eco-Drive Saat Tamiri

0

Geri kalma problemiyle servisimize ulaşan Citizen Promaster Nighthawk Eco-Drive Saatin mekanizmasının tüm parçaları sökülerek bakıma alınmıştır. Bakım aşamasında tüm parçalar temizlendikten sonra gerekli noktalarda yapılan yağlama işlemleriyle saat tekrar düzenli çalışır hale getirilmiştir.

Citizen Promaster Nighthawk Eco-Drive Saat özellik olarak solar bir saattir ve şarjlı pile sahiptir. Saat firmaları genellikle bu tarz özelliğe sahip saatler için 5-10 yıl arası pil dayanıklılığı taahhüt etmektedir. Tabi ki bu durumda kullanıcıya göre ve ortam şartlarına göre değişmektedir. Citizen solar saatlerin ve diğer solar saatlerin kullanımındaki en büyük yanlış saatin kullanılmadığı zaman çekmece gibi kapalı ortamda tutulmasıdır. Solar saatler güneş enerjisiyle çalıştığı için aydınlık bir ortamda tutulması gerekmektedir. Kapalı karanlık bir yerde kaldığında belli bir zaman sonra saatin pili boşalacak ve saat duracaktır. Saatin pilinin uzun ömürlü olabilmesi için her zaman saatin kullanma kılavuzunda belirtilen maddelere uymakta fayda vardır.

Citizen Promaster Nighthawk Eco-Drive Saat Pili ve diğer model saat pilleri (saat kapasitörü) için bizimle iletişime geçerek detay ve fiyat bilgisi alabilirsiniz.

Bir yanıt yazın