Breitling Navitimer 806 Twin Jet Saat Tamiri – Venüs 178 Kalibre

0

1950 li yılların teknolojisinde üretilen Breitling saat markasının efsane modellerinden olan Venüs 178 kalibreli kurmalı kronometreli mekanizmaya sahip Breitling Navitimer 806 modeli kullanıcısının isteği üzerine tekrar periyodik olarak bakıma alınmıştır.

Sadece mekanik saatlerle kısıtlı olmayıp tüm saatler belirli zamanlarda periyodik olarak bakım görmesi gerekmektedir. Zamanla saatin mekanizmasındaki yağlar kuruyabilmekte ve bu durum korozyon-aşınma gibi durumlara yol açmaktadır. Saatin mekanizması haricinde saatin kapağında, kurma kolunda (tepesinde) ve kronometreli bir saatse kronometre butonlarında bulunan contalarda zamanla özelliğini kaybetmekte ve saatin su almasına yol açmaktadır.

Saatin bakım işlemlerinde mekanizma bakımıyla birlikte saatin contaları ve pimleride kontrol edilmektedir.

Breitling 806 Twin Jet Navitimer saatin bakım işlemlerinde de mekanizma bakımının yanında contaları değiştirilmiş, pimleri kontrol edilmiş, kasa ve kordon ultrasonik yıkamada temizlenmiştir.

Breitling Navitimer saat tamiri ve diğer model Breitling saat tamiri işlemlerini için bizimle iletişime geçerek detay ve fiyat bilgisi alabilirsiniz.


Breitling Navitimer 806 Twin Jet Saat Tamiri

Bir yanıt yazın