Panerai Luminor Marina OP6727 – Panerai PAM 111 Saat Tamiri ve Bakımı

Panerai Luminor Marina OP6727 – PAM 111 model olan kurmalı mekanizmaya sahip saatimiz kullanıcısının isteği üzerine genel bakım ( mekanizma bakımı – polisaj – su geçirmezlik contalarının değişimi ) işlemine alınmıştır.

Saatin mekanizma bakımında mekanizmanın tüm bileşenleri parçalarına ayrıldığı gibi polisaj işleminde de saatin kasası bileşenlerine ayrılmaktadır.

Kasaya yapılacak polisaj işleminde saatin camı, bezeli, kapağı, kurma kolu, butonlar ve koruma parçaları ayrılarak her bir parçaya ayrı ayrı özel olarak işlem yapılmaktadır.

Panerai saatin mekanizmasındaki tüm parçalar sökülüp temizlenip gerekli noktalarda özel yağlama işlemi uygulanarak saatin mekanizması fabrikasyon kondisyonuna kavuşturulmuştur.

Panerai saat ve diğer marka saatlerinizin maddi ve manevi değerini koruyabilmek için saatinizi gerçek saat ustalarına teslim etmenizde her zaman fayda vardır.

Panerai saat tamiri ve diğer İsviçre markalı saat tamiri işlemleriniz için bizimle iletişime geçerek detay ve fiyat bilgi alabilirsiniz.

Yapılan İşlemler

  • Panerai Saat tamiri ve bakımı
  • Panerai Saat mekanik ayar makinesinde günlük sapma ayarı
  • Panerai Saat çizik silme ve polisaj işlemi
  • Panerai Kurma kolu ve Kapak contaları değişimi
  • Panerai Su geçirmezlik testi

Panerai Radiomir Black Seal Ceramic Saat Tamir ve Bakım İşlemi