Orient Mako Otomatik Saat Tamiri – Orient 46943 Kalibre

0

Orient saat markasının diver modellerinden Mako serisi saatin camının kırılması sonucu cam tozlarının mekanizmaya ulaşmasıyla saatin çalışmasında aksamalar oluşmaya başlamış ve sonucunda saat tamamen durmuştur.

Orient Mako saatin mekanizması kasadan ayrıldıktan sonra saatin kasası ultrasonik cihazda yıkanarak tüm tozlardan ve kirlerden arındırılmıştır.

Kasanın temizlenmesinden sonra Orient 46943 kalibreli mekanizma da tüm parçalarına ayrılarak özel solüsyonlarda detaylı olarak temizlik işlemlerinden geçirilmiştir. Cam tozlarının mekanizmanın parçalarına zarar verip vermediği incelendikten sonra olumsuz bir durum görülmemesiyle birlikte saatin mekanizmasının montajı tamamlanarak saatin tekrar ilk günkü gibi çalışması sağlanmıştır.

Orient Mako Saatin çalışması ve kasa temizliği tamamlandıktan sonra orijinal orient camın kasaya montajıyla birlikte saat kullanıcısına teslim edilmiştir.

Orient mako saat tamiri ve diğer model orient saat tamiri işlemleriniz için bizimle iletişime geçerek detay ve fiyat bilgisi alabilirsiniz.

Orient Mako Otomatik Saat Tamiri – Orient 46943 Kalibre

Bir yanıt yazın