Longines L26934516 Otomatik Saat Tamiri – Longines L651.3 ETA 2894-2 Kalibre

0

1832 yılında sektöre giriş yaprak saat üretimine başlayan Longines firması kurulduğu günden bugüne kadar döneminin birçok ilklerine imza atarak günümüzde de birçok saat kullanıcısının tercihi olmuştur. Saatlerinde bazen kendi üretimi mekanizmaları bazende  yine birçok saat üreticisi tarafından tercih edilen İsviçreli saat mekanizması üreticisi ETA firmasının ürünlerini kullanmaktadır. 

Tarafımıza gelen ETA 2894-2 mekanizmalı Longines L651.3 otomatik saat tüm parçalarına ayrılarak özel solüsyonlarla yıkama işlemi yapıldıktan sonra gerekli noktalara yağlama işlemi uygulanmıştır.

Otomatik saatler hassas saatler olduğundan saatin bakım sürecinin her aşamasıda bir o kadar hassastır. Saatin parçlarının temizlenmesinden kullanılan yağın kalitesine ve miktarına kadar herşey çok önemlidir.

Longines L651.3 Otomatik saat gerekli bakım işlemlerinden sonra Mekanik Saat Ayar Makinesiyle hassas ayarları yapılarak saat kullanıcısına teslim edilmiştir.

Longines otomatik saatiniz ve Longines Pilli saatinizle ilgili bakım ve tamir işlemleri için bizimle iletişime geçerek detay ve fiyat bilgisi alabilirsiniz.

Bir yanıt yazın