Audemars Piguet Kurmalı Saat Tamiri

0

Dünyaca ünlü saat markası Audemars Piguet firmasının kurmalı model saati bakım işlemi için sökülerek saatin parçaları özel işlemlerle temizlenmiş ve akabinde yine özel İsviçre saat yağları ile gerekli noktalarda yağlama işlemi yapılmıştır. Audemars Piguet Otomatik saat ve Audemars Piguet kurmalı saat tamirinde herşeyden önemlisi yağlamadır. Saatin sadece gerekli noktalarına gözle görülemeyecek küçüklükte nokta atışı yağlama işlemi yapılmaktadır. Saati mekanik bir alet gibi düşünüp herbir parçasını yağlamaya kalkışmak saatin geri kalmasına ya da ileri gitmesine sebep olacağı gibi saate de zarar verebilmektedir. Bu sebeple saatin parçalarının temizliğinde ve sonrasındaki işlemlerde kullanılan malzemeler çok önemlidir.

Audemars Piguet saat ve diğer saatlerinizin maddi ve manevi değerini koruyabilmek için saatinizi gerçek saat ustalarına teslim etmenizde fayda vardır.

Audemars Piguet saat tamiri ve diğer İsviçre markalı saat tamiri işlemleriniz için bizimle iletişime geçerek detay ve fiyat bilgi alabilirsiniz.

 

Bir yanıt yazın